Hyundai
Energia Na Drogę

Pozytywna energia od Hyundai. Poznaj innowacyjny program ładowania Charge myHyundai, który powstał dla Twojego komfortu.

Aplikacja

Charge myHyundai

Ładowanie Twojego samochodu
nigdy nie było łatwiejsze.

Więcej o usłudze

Jak będzie wyglądała przyszłość motoryzacji?

Elektromobilność, elektryfikacja, baterie, auta elektryczne – wszystko co jest związane z elektrycznymi samochodami producenci samochodów odmieniają przez wszystkie przypadki.

W tym wyjątkowym, bo specjalnym odcinku, którego partnerem jest Hyundai, przyglądamy się właśnie elektrycznym Hyundaiom. Robert do studia przyjechał Hyundaiem Ioniqiem 5 a Piotrek Koną.
Oba modele zaskakują nie tylko osiągami i komfortem, ale również tym jak efektywnie potrafią wykorzystać prąd zgromadzony w akumulatorach. Sprawdziliśmy, ile można przejechać od ładowania do ładowania i okazuje się, że te auta będą dobre nie tylko na co dzień podczas jazdy miejsko-podmiejskiej, ale równie dobrze możemy nimi pojechać nawet w bardzo długą trasę. W tym odcinku naszym gościem jest Marcin Mizgalski, z którym rozmawiamy o tym, jak na co dzień żyje się z samochodem elektrycznym. Dojechał do studia – czyli się da. Czym jeszcze zaskakują auta elektryczne? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego odcinka naszego podcastu.